دانستنیها


موضوع مقاله

سوييچ 48 پورت سيسکو SF300-48 :

متن : سوييچ شبکه  SF300-48  از سوييچهاي سري 300 سيسکو اس ام بي (cisco Small Business) مي باشد کليه سوييچهاي سري 300  سيسکو اس ام بي (Cisco SMB) لايه 3 و مديريتي بوده و به علت کارايي و ضريب امنيت و اطمينان بالا بسيار مناسب جهت بکارگيري در شبکه هاي محلي مي باشد . سوييچ SF300-48 يک سوييچ 48 پورت با سرعت 100Mbps که داراي 4 پورت اترنت با سرعت 1000Mbps و دو پورت فيبر است که با 4 پورت اترنت گيگ بصورت کمبو مورد استفاده قرار ميگيرد بدين صورت که اگر در سوييچ SF300-48 از 4 پورت گيگ اترنت استفاده نماييم ديگر امکان استفاده از پورت SFP را نخواهيم داشت اما اگر به عنوان مثال 3 پورت گيگ اترنت سوييچ SF300-48 بکار گيريم مي توانيم از يک پورت SFP سوييچ استفاده کنيم بديهي است که براي استفاده از پورت هاي SFP سوييچ SF300-48 بايد ماژول فيبر نوري مربوطه را تهيه نماييم . براي مشاهده مشخصات و ويژگيهاي مديريتي سوييچ SF300-48 مي توانيد به بخش محصولات سيسکو اس ام بي مراجعه نماييد.


بازگشت
مطالب مرتبط با این مقاله

•  WS-C2960G-24TC-L سوئيچ 24 پورت 1000 سيسکو
•  رک ديواري 12 يونيت عمق 60 سانتيمتر
•  پچ کورد مسي فول
•  کيستون Cat6 UTP لويتون Leviton Keystone JAck
•  پچ کورد فيبر نوري ترامکو SC-LC Tramco Patch Cord
•  کابل شبکه ديلينک D-Link
•  بريج روتر سي تي سي يا مودم جي دات بيز سي تي سي CTC Bridge/Router
•  کابل شبکه F2 اشنايدر اکتاسي
•  سوييچ 8 پورت مديريتي
•  سوييچ GSW-1600HP
•  کيستون اشنايدر اکتاسي Cat6 UTP
•  چگونه مي توان ارتباط را در شبکه برقرار ساخت؟
•  سوييچ POE صنعتي پلنت IGS-604HPT-RJ
•  سوييچ 24 پورت POE پلنت WGSW-48040HP
•  رک 32 يونيت اچ پي آسيا عمق 100 سانتيمتر HPASIA

دانستنیهای شبکه : گردآوری سامانه ارتباط وستا