دانستنیها


موضوع مقاله

سوييچ 8 پورت سيسکو SG300-10 :

متن : سوييچ شبکه SG300-10 از سوييچهاي سري 300 سيسکو اس ام بي (Cisco Small Business) که اين سري از سوييچهاي سيسکو اس ام بي (Cisco SMB) لايه 3 و مديريتي هستند و به دليل داشتن کارايي و ضريب اطمينان بالا بسيار مناسب براي بکارگيري در شبکه هاي محلي مي باشد. سوييچ SG300-10 يک سوييچ 8 پورت با سرعت 1000Mbps است که داراي 4  پورت Uplink بصورت دو پورت اترنت گيگ و 2 پورت SFP کمبو مي باشد بدين ترتيب که در سوييچ SG300-10 اگر از هر 2 پورت اترنت Uplink استفاده گردد ديگر امکان استفاده از پورتهاي فيبر را نخواهيم داشت و اگر از يک پورت اترنت Uplink استفاده کنيم ميتوانيم يکي از پورتهاي SFP را بکار گيريم . لازم بذکر است که براي استفاده از پورتهاي SFP سوييچ SG300-10 بايد ماژول فيبر نوري سينگل مود يا مالتي مود را تهيه نماييم . براي مشاهده مشخصات و ويژگيهاي مديريتي سوييچ SG300-10 به بخش سيسکو اس ام بي مراجعه نماييد.  


بازگشت
مطالب مرتبط با این مقاله

•  سوئيچ 24 پورت پلنت با دو پورت گيگ FGSW-2620CS
•  رک ايستاده27 يونيت اچ پي آسيا عمق 80 سانتيمتر HPASIA
•  سوئيچ 24 پورت 1000 پلنت با 4 پورت فيبر GSW-2404SF
•  کابل شبکه Cat6A UFTP اشنايدر اکتاسي
•  سوييچ GSW-1600HP
•  سوئيچ 24 پورت Poe پلنت SGSW-24040P4
•  مدياکانورتور GT-802 پلنت
•  پچ کورد فيبر نوري ترامکو LC-LC Tramco Patch Cord
•  رک ايستاده 22 يونيت عمق 80 سانتيمتر اچ پي آسيا HPASIA
•  سوييچ 24 پورت سيسکو SF300-24
•  سوييچ 16 پورت سيسکو اس ام بي SG200-18 Cisco SMB
•  FGSW-2624HPS4 سوييچ 24 پورت POE پلنت
•  فيبر نوري چيست؟
•  بريج روتر سي تي سي يا مودم جي دات بيز سي تي سي CTC Bridge/Router
•  پچکورد 3 متري Cat6 UTP اشنايدر اکتاسي

دانستنیهای شبکه : گردآوری سامانه ارتباط وستا