دانستنیها


موضوع مقاله

کابل فيبرنوري OM3 برندرکس :

متن : کابل فيبر نوري OM3 برندرکس در دو مدل کابل فيبر نوري 12Core با پارت نامبر GF OM3 PDC12 LU و کابل فيبر نوري 24Core با پارت نامبر GF OM3 PDC24 LU بصورت تايت بافر (Tight Buffer) موجود مي باشد. لازم بذکر است با توجه به تايت بافر بودن اين کابلها و انعطاف پذيري آنان براي مصارف ساختماني بسيار مناسب مي باشند.


بازگشت
مطالب مرتبط با این مقاله

•  MGSW-24160F سوئيچ 16 پورت فيبر نوري پلنت
•  پجکورد يک متري اشنايدر اکتاسي Cat6 UTP
•  سوييچ SF302-08PP
•  کيستون آر اند ام
•  رک ايستاده 17 يونيت عمق 100 سانتيمتر اچ پي آسيا
•  سوئيچ 24 پورت 1000 پلانت GSW-2401
•  سوييچ 24 پورت پلنت FGSW-2840
•  سوئيچ 48 پورت سيسکو cisco WS-C2960-48TT-L
•  سوييچ 24 پورت POE سيسکو SG200-26FP
•  فيس پليت اشنايدر اکتاسي Schneider Actassi Face Plate
•  کابل شبکه مايکرونت Micronet Cat6 UTP
•  سوييچ POE سيسکو SF300-24MP
•  پچ کورد فيبر نوري ترامکو LC-LC Tramco Patch Cord
•  کابل شبکه فول کت 5 يو تي پي FULL Cat5e UTP
•  مودم جي دات بيز پلنت PLANET G.SHDSL.bis GRT-504

دانستنیهای شبکه : گردآوری سامانه ارتباط وستا