نمایندگی رسمی تجهیزات شبکه اشنایدر اکتاسی


شرکت سامانه ارتباط وستا افتخار دارد به عنوان نمایندگی رسمی اشنایدر اکتاسی به توزیع محصولات اشنایدر در ایران عزیزمان بپردازد . حال به توضیح خلاصه وار از اشنایدر خواهیم پرداخت .
برادران اشنایدر در قرن ۱۹ میلادی در کارخانه Creusot سرمایه گذاری کردند و در صنعت فولاد و ماشین سازی تبدیل به بازیگران اصلی شدند و پس از مدت کوتاهی اشنایدر وارد بازار نوظهور برق شد. در اویل قرن ۲۰ میلادی و پس از د و جنگ جهانی اشنایدر به عنوان یک تجارت متنوع ظاهر شد و به سرعت در بازارهای جدید از جمله ساخت و ساز و برق گسترش یافت و امروزه گروه اشنایدر بر صنعت برق ، مدیریت انرژی و فناوری های نوین تمرکز دارد . شرکت اشنایدر در اولین انقلاب صنعتی متولد شد و اکنون بعد از ۱۸۰ سال نیز هنوز نوآوری های بسیاری را در صنعت به نمایش می گذارد.

نمایندگی رسمی تجهیزات شبکه اشنایدر اکتاسی (Schneider Actassi)

اکتاسی (Actassi) زیر مجموعه محصولات اشنایدر در بخش زیر ساخت و اتصالات شبکه های کامپیوتری می باشد و شامل همه موارد لازم برای راه اندازی و نصب شبکه های کامپیوتری است. اشنایدر الکتریک سالها در زمینه شبکه با برندهای لکس کام (LexCom)، اینفرا پلاس (InfraPlus) و کلیپسال در بازار خودنمایی کرده است اما امروز اشنایدر تمام تمرکز و تلاشش در زمینه شبکه های کامپیوتری برروی یک و فقط یک برند بوده و آن اکتاسی (Actassi) است.
راه حلهای کابل کشی ساختیافته اشنایدر اکتاسی با توجه به طیف گسترده محصولات بصورت End-to-End و به حد کافی پویا برای انتقال اطلاعات تا روی میز کاربر است. از مزایای این محصولات اشنایدر اکتاسی نصب آسان ، انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان آن می باشد .

 

تجهیزات شبکه مسی اشنایدر اکتاسی

برخی از محصولات تجهیزات شبکه مسی که شرکت وستا به عنوان نمایندگی فروش ارائه می دهد:
۱-کابل شبکه مسی که بصورت UTP,FTP و SFTP‌ در رده های Cat5e,Cat6,Cat6A و Cat7 قابل ارائه می باشد
۲- کیستون های RJ45 که بصورت فلزی و غیر فلزی در رده های Cat5e,Cat6 و Cat6A عرضه میشود
۳- پچکورد های مسی که در اندازه و رنگبندی های متنوع در رده های مختلف و بصورت UTP و FTP‌ موجود می باشند .
۴- پچپنل های شبکه که بصورت رکمونت ، لودد (Loaded) و آنلودد (Unloaded) عرضه میگردد.


تجهیزات فیبر نوری اشنایدر اکتاسی

برخی از محصولات تجهیزات فیبرنوری که شرکت وستا به عنوان نمایندگی فروش به مشتریان خود ارائه می دهد:


1- کابل فیبر نوری که در دونوع سینگل مود و مالتی مود برای کاربردهای درون ساختمان (indoor) و خارج ساختمان (Outdoor) طراحی شده است .
2- پچکورد های فیبر نوری در اندازه های مختلف و در انواع متفاوت از جمله پچکوردهای سینگل مود ، مالتی مود و پچکوردهای OM3 و OM4 با کانکتور های متنوع .
3- پچپنل فیبر نوری با فریم های مربوطه به صورت رکمونت که در انواع SC,LC قابل عرضه می باشد .
4- آداپتورهای سینگل مود و مالتی مود که درون پچپنل ها قرار میگیرد .
5- پیگتیل های فیبر نوری

 

کلید و پریز شبکه اشنایدر

تجهیزات مسی و تجهیزات فیبر نوری برای ارتباط با ایستگاه های کاری توسط ابزار و اتصالات خاص درون کلید و پریز ها شبکه قرار میگیرند که شامل فیس پلیت های تک پورت و دو پورت ، بک باکس و پریز های برق می شود .

شرکت سامانه ارتباط وستا با افتخار به عنوان نمایندگی رسمی اشنایدر اکتاسی وظیفه توزیع محصولات را در سراسر ایران عزیزمان عهده دار است .

سایر نمایندگی های سامانه ارتباط وستا

نمایندگی Hp-آسیا

نمایندگی برندرکس لویتون

نمایندگی تجهیزات شبکه فول

نمایندگی تجهیزات شبکه پلنت

نمایندگی تجهیزات شبکه سیسکو

 

 

منبع: