ماژول SFP صنعتی پلنت MGB-TSX

برند : پلنت - (Planet)


ماژول SFP صنعتی پلنت MGB-TSX یک ماژول مالتی مود با کانکتور LC بوده و جهت انتقال اطلاعات روی بستر فیبر نوری مالتی مود تا ۵۵۰ متر در سوییچ یا مدیاکانورتور بکار میرود. سرعت این ماژول فیبر پلنت 1000Mbps می باشد و در دمای ۴۰- تا ۷۵ درجه سانتیگراد کار می کند. جهت اطلاع از قیمت ماژول صنعتی MGB-TSX با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.


دریافت فایل کاتالوگ توضیحات تکمیلی در مورد محصول قیمت: با ما تماس بگیرید

  • برند
    Planet ( پلنت )
  • پارت نامبر
    MGB-TSX
  • نوع ماژول
    فیبر نوری مالتی مود صنعتی
  • کانکتور
    LC
  • سرعت
    1000Mbps
  • مسافت
    550 متر
  • طول موج
    850nm
  • دمای عملیاتی
    40- تا 75 درجه سانتیگراد
ماژول SFP صنعتی پلنت MGB-TSX یک ماژول مالتی مود با کانکتور LC بوده و جهت انتقال اطلاعات روی بستر فیبر نوری مالتی مود تا ۵۵۰ متر در سوییچ یا مدیاکانورتور بکار میرود. سرعت این ماژول فیبر پلنت 1000Mbps می باشد و در دمای ۴۰- تا ۷۵ درجه سانتیگراد کار می کند. جهت اطلاع از قیمت ماژول صنعتی MGB-TSX با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.