ماژول SFP فیبر نوری پلنت MGB-SX2

برند : پلنت - (Planet)


ماژول SFP فیبر نوری پلنت MGB-SX2 یک ماژول مالتی مود با کانکتور LC‌ می باشد که اطلاعات را از طریق بستر فیبر نوری مالتی مود تا 2 کیلومتر انتقال می دهد و برای این کار باید بر روی سوییچ یا مدیا کانورتور پلنت نصب گردد. سرعت این ماژول فیبر پلنت 1000Mbps می باشد . جهت اطلاع از قیمت ماژول SFP پلنت MGB-SX2 با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.


دریافت فایل کاتالوگ توضیحات تکمیلی در مورد محصول قیمت: با ما تماس بگیرید

  • برند
    Planet ( پلنت )
  • پارت نامبر
    MGB-SX2
  • نوع ماژول
    فیبر نوری مالتی مود
  • کانکتور
    LC
  • مسافت
    2 کیلومتر
  • طول موج
    1310nm
  • دمای عملیاتی
    0 تا 60 درجه سانتیگراد
  • سرعت
    1000Mbps
ماژول SFP فیبر نوری پلنت MGB-SX2 یک ماژول مالتی مود با کانکتور LC‌ می باشد که اطلاعات را از طریق بستر فیبر نوری مالتی مود تا 2 کیلومتر انتقال می دهد و برای این کار باید بر روی سوییچ یا مدیا کانورتور پلنت نصب گردد. سرعت این ماژول فیبر پلنت 1000Mbps می باشد . جهت اطلاع از قیمت ماژول SFP پلنت MGB-SX2 با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.
ماژول SFP فیبر نوری پلنت MGB-SX2