ماژول SFP‌ صنعتی پلنت MFB-TF20

برند : پلنت - (Planet)


ماژول SFP صنعتی پلنت MFB-TF20 یک ماژول مالتی مود با کانکتور LC بوده و جهت انتقال اطلاعات روی بستر فیبر نوری مالتی مود تا ۲۰ کیلومتر در سوییچ یا مدیاکانورتور بکار میرود. سرعت این ماژول فیبر پلنت 100Mbps می باشد و در دمای ۴۰- تا ۷۵ درجه سانتیگراد کار می کند. جهت اطلاع از قیمت ماژول صنعتی MGB-TF20 با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.


دریافت فایل کاتالوگ توضیحات تکمیلی در مورد محصول قیمت: با ما تماس بگیرید

  • برند
    Planet ( پلنت )
  • پارت نامبر
    MFB-F20
  • پارت نامبر
    MFB-F20
  • نوع ماژول
    فیبر نوری سینگل مود صنعتی
  • کانکتور
    LC
  • سرعت
    100Mbps
  • مسافت
    20 کیلومتر
  • طول موج
    1310nm
  • دمای عملیاتی
    40- تا 75 درجه سانتیگراد
ماژول SFP صنعتی پلنت MFB-TF20 یک ماژول مالتی مود با کانکتور LC بوده و جهت انتقال اطلاعات روی بستر فیبر نوری مالتی مود تا ۲۰ کیلومتر در سوییچ یا مدیاکانورتور بکار میرود. سرعت این ماژول فیبر پلنت 100Mbps می باشد و در دمای ۴۰- تا ۷۵ درجه سانتیگراد کار می کند. جهت اطلاع از قیمت ماژول صنعتی MGB-TF20 با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.