پچکورد فیبر نوری ۵ متری OM3 داپلکس برندرکس لویتون HOPLCOM3050LC253

برند : برندرکس لویتون - (Brand-Rex a Leviton)


پچکورد فیبر نوری ۵ متری OM3 برندرکس لویتون HOPLCOM3050LC253 پنج متر از کابل فیبر نوری OM3 دو کُر (Core) می باشد که در هر انتهای خود دارای دو کانکتور LC است به همین دلیل به آن پچکورد فیبر نوری LC-LC داپلکس (Duplex) می گویند. عمده ترین کاربرد آن در مراکز داده و اتاقهای سرور برقراری ارتباط بین پچپنل و سوییچ شبکه بوده و البته برای اتصال ایستگاه کاری با بستر فیبر نوری نیز بکار می رود. جهت اطلاع از قیمت پچ کورد فیبر نوری ۵ متری OM3 LC-LC داپلکس برندرکس لویتون با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.


دریافت فایل کاتالوگ توضیحات تکمیلی در مورد محصول قیمت: با ما تماس بگیرید

  • برند
    Brand-Rex a Leviton ( برندرکس لویتون )
  • پارت نامبر
    HOPLCOM3050LC253
  • نوع پچکورد
    OM3 داپلکس
  • کانکتور
    LC-LC
  • طول
    5 متر
  • بسته بندی
    پک پلاستیکی یک عددی
پچکورد فیبر نوری ۵ متری OM3 برندرکس لویتون HOPLCOM3050LC253 پنج متر از کابل فیبر نوری OM3 دو کُر (Core) می باشد که در هر انتهای خود دارای دو کانکتور LC است به همین دلیل به آن پچکورد فیبر نوری LC-LC داپلکس (Duplex) می گویند. عمده ترین کاربرد آن در مراکز داده و اتاقهای سرور برقراری ارتباط بین پچپنل و سوییچ شبکه بوده و البته برای اتصال ایستگاه کاری با بستر فیبر نوری نیز بکار می رود. جهت اطلاع از قیمت پچ کورد فیبر نوری ۵ متری OM3 LC-LC داپلکس برندرکس لویتون با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.