سامانه ارتباط وستا

سامانه ارتباط وستا

Vesta Communication System

Vesta

Vesta

Vesta
vesta

vesta

VESTA
slider1

slider1

slider2

slider2

slider3

slider3

slider5

slider5

SG350XG-2F10

SG350XG-2F10

product name
جدیدترین محصولات

جدیدترین محصولات

مشاهده همه ...
آداپتور فیبر نوری سینگل مود فول ST-ST-S-DU-CE

FULL FO Adapter Single Mode, ST-ST, Duplex

سوییچ شبکه ۱۶ پورت SFP پلنت MGSW-24160F

Planet Managed Metro Ethernet Switch 100/1000Mbps

پچکورد فیبر نوری سینگل مود ۲ متری فول FBDS-LC-LC-2M

FULL FO Patch Cord, Single Mode, LC-LC, 2M, Duplex

مودم ADSL پلنت ADE-3400A

Planet Wired ADSL Modem

ًسوییچ شبکه ۲۴ پورت POE پلنت GS-4210-24UP4C

Planet Ultra POE Switch 24Port 10/100/1000Mbps

رک دیواری ۹ یونیت اچ پی آسیا عمق ۴۵ سانتیمتر

HP Asia Wall Mounted 9U Rack

نگهدارنده کابل ۵ قلابه اچ پی آسیا

HP Asia Cable Management

پچکورد فیبر نوری ۲ متری سینگل مود LC-LC داپلکس برندرکس لویتون HOPLC008020LC203

Brand-Rex a Leviton Fiber Optic Patch Cord, SM, LC...

آداپتور فیبرنوری مالتی مود فول SC-SC-M-SM-CE

FULL Fiber Optic Adapter, MM, SC-SC, Simplex

پچکورد ۵۰ سانتیمتری Cat6 UTP‌ برندرکس لویتون C6CPCU005-888BB

Brand-Rex a Leviton Cat6 UTP Patch Cord 50cm

ماژول SFP فیبر نوری پلنت MGB-L80

Planet Single Mode SFP Module 1000Mbps

فیس پلیت ۲ پورت اشنایدر اکتاسی E2032SRJKI

Schneider Actassi Face Plate 2Port 86*86mm

ارائه کننده تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه و کامپیوتر

شرکت سامانه ارتباط وستا در سال ۱۳۸۴ با هدف ایجاد مهندسی فروش تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه های کامپیوتری تاسیس شد و در این مدت با توجه به توفیقات الهی و بکارگیری نیروهای متخصص در زمینه های مذکور خدمات ارزنده ای را ارائه داشته است . تجهیزات قابل عرضه توسط این شرکت در دو بخش اکتیو و پسیو بطور خلاصه به شرح ذیل می باشد :• تجهیزات اکتیو : شامل سوییچ شبکه، اکسس پوینت، روتر، رادیو،سرور، مودم ADSL، مودم VDSL، مدیاکانورتور و...• تجهیزات پسیو : شامل کابل شبکه، کیستون، پچکورد، پچپنل، کابل فیبر نوری ، آداپتور، پیگتیل، رک ایستاده، رک دیواری و ...

بیشتر بخوانید...
جدیدترین محصولات

محصولات پر بازدید

مشاهده همه...
کابل شبکه Cat6A SFTP R&M آر اند ام R305649

R&M Installation Cable Cat6A, SFTP, 4P, 650MHz,Gra...

پاور ماژول ۳ پورت اچ پی آسیا

HP Asia 3Port Power Module

پچپنل 24 پورت Cat6 FTP برندرکس لویتون C6CPNLF240K2M

‌Brand-Rex a Leviton Cat6 FTP Patch Panel 24Port

پچپنل ۶۰ پورت Cat6 UTP R&M آر اند ام R302363

R&M 19" 3U Patch Panel 60*RJ45 Cat6 UTP, Fully Pop...

کیستون Cat6 UTP R&M آر اند ام R302373

R&M Connection Module Cat6 UTP

کیستون Cat6A S1 اشنایدر اکتاسی VDIB1772XB12

Schneider Actassi Cat6A S1 Keystone Jack

کابل شبکه Cat6 FTP برندرکس لویتون C6F/UTP-HF1-500VT

Brand-Rex a Leviton Cat6 FTP Cable 500m

سوییچ شبکه POE سیسکو ۸ پورت SF352-08P

Cisco Managed POE Switch 8Port 10/100Mbps

ماژول SFP پلنت MGB-L‌B20

Planet WDM SFP Module 100Mbps

رک ایستاده ۳۷ یونیت اچ پی آسیا عمق ۸۰ سانتیمتر

HP Asia Standing 37 Unit Rack, 80cm Deep

ًسوییچ شبکه POE پلنت ۱۶ پورت FGSW-1816HPS

Planet Managed POE Switch 16Port 10/100Mbps

پچپنل ۱۶ پورت Cat6 SFTP R&M آر اند ام R305887

R&M 19" 1U Patch Panel 16*RJ45/s Cat6. Fully Popul...

برندها

برندها

مشاهده همه...

اشنایدر اکتاسی
لویتون
پلنت
دیلینک
سیسکو اس ام بی
سیسکو اس ام بی سری 110
سیسکو
اچ پی آسیا
برندرکس لویتون
آر اند ام
فول
مایکرونت
اشنایدر دیجی لینک
دیتا لند
ترامکو
برندرکس لویتون
مهمترین هدف ما ارائه محصولات با بهترین کیفیت و بهترین قیمت

مهمترین هدف ما ارائه محصولات با بهترین کیفیت و بهترین قیمت

شرکت سامانه ارتباط وستا با داشتن سبد کامل محصولات شبکه های کامپیوتری امید دارد که به بهترین وجه و با در نظر گرفتن منافع مخاطبان خود به ارائه محصولات بپردازد این شرکت در حوزه تجهیزات اکتیو افتخار داشتن نمایندگی رسمی و فروش برندهای سیسکو (Cisco)، اچ پی (HP)، پلنت (Planet)، دیلینک (D-Link)، میکروتیک (Mikrotik) و پی اف ان (PFN) را دارد . همچنین بخش پسیو شامل نمایندگی برندهای لویتون (Leviton)، برندرکس (Brand-Rex)، اشنایدر اکتاسی (Schneider Actassi)، آر اند ام (R&M)، مایکرونت (Micronet)، فول (Full) و دیلینک (D-Link) می شود . لازم بذکر است که شرکت سامانه ارتباط وستا تنها به فروش تجهیزات اکتفاء نکرده است و با قرار دادن محصولات اورجینال برندهای فوق در سبد کالای خود، گارانتی واقعی را به همکاران و مصرف کنندگان محترم عرضه میدارد.