لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
محصولات
مشاهده همه
First slide
پچکورد سه متری Cat6 UTP لویتون 6D460-10E

Leviton Cat6 UTP Slimline Patch Cord 3.05m

First slide
مدیاکانورتور سینگل مود پلنت FT-802S50

Planet Single Mode Media Converter 100Mbps

First slide
کیستون Cat6A فلزی لویتون 6ASHD-S6A

Leviton Cat6A Screened Keystone Jack

First slide
پچکورد ۲ متری Cat6 UTP R&M آر اند ام R302312

R&M Patch Cord Cat6 U/UTP, 4P, LSZH, 2m

First slide
ًماژول SFP اترنت پلنت MGB-GT

Planet Ethernet SFP Module 1000Mbps

First slide
پچکورد ۳ متری Cat6 UTP 62460-10S لویتون

Leviton Cat6 UTP Patch Cord 3.05m

First slide
ماژول SFP فیبر نوری پلنت MGB-L50

Planet Single Mode SFP Module 1000Mbps

First slide
ماژول SFP پلنت MGB-LA20

Planet WDM SFP Module 1000Mbps

First slide
کانکتور Cat6 UTP فول MP-RA88-C6

FULL Cat6 UTP Plug

ارائه کننده تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه کامپیوتری


شرکت سامانه ارتباط وستا در سال ۱۳۸۴ با هدف ایجاد مهندسی فروش تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه های کامپیوتری تاسیس شد و در این مدت با توجه به توفیقات الهی و بکارگیری نیروهای متخصص در زمینه های مذکور خدمات ارزنده ای را ارائه داشته است . تجهیزات قابل عرضه توسط این شرکت در دو بخش اکتیو و پسیو بطور خلاصه به شرح ذیل می باشد :
• تجهیزات اکتیو : شامل سوییچ شبکه، اکسس پوینت، روتر، رادیو،سرور، مودم ADSL، مودم VDSL، مدیاکانورتور و...
• تجهیزات پسیو : شامل کابل شبکه، کیستون، پچکورد، پچپنل، کابل فیبر نوری ، آداپتور، پیگتیل، رک ایستاده، رک دیواری و ...

اطلاعات شبکه ای

مهمترین هدف ما ارائه محصولات با بهترین کیفیت و بهترین قیمت

شرکت سامانه ارتباط وستا با داشتن سبد کامل محصولات شبکه های کامپیوتری امید دارد که به بهترین وجه و با در نظر گرفتن منافع مخاطبان خود به ارائه محصولات بپردازد این شرکت در حوزه تجهیزات اکتیو افتخار داشتن نمایندگی رسمی و فروش برندهای سیسکو (Cisco)، اچ پی (HP)، پلنت (Planet)، دیلینک (D-Link)، میکروتیک (Mikrotik) و پی اف ان (PFN) را دارد . همچنین بخش پسیو شامل نمایندگی برندهای لویتون (Leviton)، برندرکس (Brand-Rex)، اشنایدر اکتاسی (Schneider Actassi)، آر اند ام (R&M)، مایکرونت (Micronet)، فول (Full) و دیلینک (D-Link) می شود . لازم بذکر است که شرکت سامانه ارتباط وستا تنها به فروش تجهیزات اکتفاء نکرده است و با قرار دادن محصولات اورجینال برندهای فوق در سبد کالای خود، گارانتی واقعی را به همکاران و مصرف کنندگان محترم عرضه میدارد.