فروشگاه تجهیزات شبکه وستا

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
محصولات
مشاهده همه
First slide
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود برندرکس لویتون HOTLC050002

Brand-Rex a Leviton Fiber Optic Pigtail LC, MM, 2m

First slide
سوییچ ۲۴ پورت POE دیلینک DGS-1510-28XMP

D-Link Managed POE Switch 24Port 10/100/1000Mbps`

First slide
پیگتیل فیبر نوری LC OM3 برندرکس لویتون HOTLCOM3002

Brand-Rex a Leviton Fiber Optic Pigtail LC, OM3, 2m

First slide
پچکورد فیبر نوری مالتی مود ۵ متری فول FBDM-SC-SC-5M

FULL FO Patch Cord, Multimode, SC-SC, 5M, Duplex

First slide
کابل فیبر نوری in/out مالتی مود ۱۲ کُر برندرکس لویتون GF-050-UNI-12-RRLU

Brand-Rex a Leviton In/Out, MM, Glass Yarn Armoured Fiber Optic Cable, 12Core

First slide
پچپنل 24 پورت Cat6 FTP برندرکس لویتون C6CPNLF240K2M

‌Brand-Rex a Leviton Cat6 FTP Patch Panel 24Port

First slide
پچکورد ۳ متری Cat6 UTP 62460-10W لویتون

Leviton Cat6 UTP Patch Cord 3.05m

First slide
سوییچ ۲۴ پورت POE پلنت WGSW-24040HP4

Planet Managed POE Switch 24Port 10/100/1000Mbps

First slide
فیس پلیت تک پورت برندرکس لویتون MMCUNILGS45001

Brand-Rex a Leviton Face Plate 1Port

ارائه کننده تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه کامپیوتری


شرکت سامانه ارتباط وستا در سال ۱۳۸۴ با هدف ایجاد مهندسی فروش تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه های کامپیوتری تاسیس شد و در این مدت با توجه به توفیقات الهی و بکارگیری نیروهای متخصص در زمینه های مذکور خدمات ارزنده ای را ارائه داشته است . تجهیزات قابل عرضه توسط این شرکت در دو بخش اکتیو و پسیو بطور خلاصه به شرح ذیل می باشد :
• تجهیزات اکتیو : شامل سوییچ شبکه، اکسس پوینت، روتر، رادیو،سرور، مودم ADSL، مودم VDSL، مدیاکانورتور و...
• تجهیزات پسیو : شامل کابل شبکه، کیستون، پچکورد، پچپنل، کابل فیبر نوری ، آداپتور، پیگتیل، رک ایستاده، رک دیواری و ...

اطلاعات شبکه ای

مهمترین هدف ما ارائه محصولات با بهترین کیفیت و بهترین قیمت

شرکت سامانه ارتباط وستا با داشتن سبد کامل محصولات شبکه های کامپیوتری امید دارد که به بهترین وجه و با در نظر گرفتن منافع مخاطبان خود به ارائه محصولات بپردازد این شرکت در حوزه تجهیزات اکتیو افتخار داشتن نمایندگی رسمی و فروش برندهای سیسکو (Cisco)، اچ پی (HP)، پلنت (Planet)، دیلینک (D-Link)، میکروتیک (Mikrotik) و پی اف ان (PFN) را دارد . همچنین بخش پسیو شامل نمایندگی برندهای لویتون (Leviton)، برندرکس (Brand-Rex)، اشنایدر اکتاسی (Schneider Actassi)، آر اند ام (R&M)، مایکرونت (Micronet)، فول (Full) و دیلینک (D-Link) می شود . لازم بذکر است که شرکت سامانه ارتباط وستا تنها به فروش تجهیزات اکتفاء نکرده است و با قرار دادن محصولات اورجینال برندهای فوق در سبد کالای خود، گارانتی واقعی را به همکاران و مصرف کنندگان محترم عرضه میدارد.