لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
محصولات
مشاهده همه
First slide
پچکورد فیبر نوری سینگل مود ۳ متری FBDS-MTRJ-MTRJ-3M

FULL FO Patch Cord, Single Mode, MTRJ-MTRJ, 3M, Duplex

First slide
پچکورد 3 متری Cat6A FTP اشنایدر اکتاسی ACTPTG6ASBCM30BU

Schneider Actassi Cat6A FTP Patch Cord 3m

First slide
کابل شبکه فول Cat6 UTP FW-517-UTP-4P-SO-C6-305M-RED

FULL Cat6 UTP Cable 305m, RED

First slide
پچکورد ۳ متری Cat6A SFTP برندرکس لویتون AC6PCG030-888HB

Brand-Rex a Leviton Cat6A SFTP Patch Cord 3m

First slide
سوییچ شبکه دیلینک ۱۶ پورت DES-1016C

D-Link 16Port Switch 10/100Mbps

First slide
کابل فیبر نوری ۸ کُر سینگل مود Outdoor برندرکس لویتون GF-008-UNI-08-STANM

Brand-Rex a Leviton SM, Outdoor,Gel Filled, Anti Rodent FO Cable, 8Core

First slide
ماژول SFP فیبر نوری پلنت MGB-SX

Planet Multi Mode SFP Module 1000Mbps

First slide
پچپنل ۱۶ پورت Cat6 UTP R&M آر اند ام R305888

R&M 19" 1U Patch Panel 16*RJ45 Cat6 UTP, Fully Populated

First slide
پچکورد ۱ متری Cat6 UTP لویتون 6Z460-GY1

Leviton Cat6 UTP LSZH Patch Cord 1m

ارائه کننده تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه کامپیوتری


شرکت سامانه ارتباط وستا در سال ۱۳۸۴ با هدف ایجاد مهندسی فروش تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه های کامپیوتری تاسیس شد و در این مدت با توجه به توفیقات الهی و بکارگیری نیروهای متخصص در زمینه های مذکور خدمات ارزنده ای را ارائه داشته است . تجهیزات قابل عرضه توسط این شرکت در دو بخش اکتیو و پسیو بطور خلاصه به شرح ذیل می باشد :
• تجهیزات اکتیو : شامل سوییچ شبکه، اکسس پوینت، روتر، رادیو،سرور، مودم ADSL، مودم VDSL، مدیاکانورتور و...
• تجهیزات پسیو : شامل کابل شبکه، کیستون، پچکورد، پچپنل، کابل فیبر نوری ، آداپتور، پیگتیل، رک ایستاده، رک دیواری و ...

اطلاعات شبکه ای

مهمترین هدف ما ارائه محصولات با بهترین کیفیت و بهترین قیمت

شرکت سامانه ارتباط وستا با داشتن سبد کامل محصولات شبکه های کامپیوتری امید دارد که به بهترین وجه و با در نظر گرفتن منافع مخاطبان خود به ارائه محصولات بپردازد این شرکت در حوزه تجهیزات اکتیو افتخار داشتن نمایندگی رسمی و فروش برندهای سیسکو (Cisco)، اچ پی (HP)، پلنت (Planet)، دیلینک (D-Link)، میکروتیک (Mikrotik) و پی اف ان (PFN) را دارد . همچنین بخش پسیو شامل نمایندگی برندهای لویتون (Leviton)، برندرکس (Brand-Rex)، اشنایدر اکتاسی (Schneider Actassi)، آر اند ام (R&M)، مایکرونت (Micronet)، فول (Full) و دیلینک (D-Link) می شود . لازم بذکر است که شرکت سامانه ارتباط وستا تنها به فروش تجهیزات اکتفاء نکرده است و با قرار دادن محصولات اورجینال برندهای فوق در سبد کالای خود، گارانتی واقعی را به همکاران و مصرف کنندگان محترم عرضه میدارد.