لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
محصولات
مشاهده همه
First slide
پچکورد فیبر نوری ۳ متری OM3 داپلکس برندرکس لویتون HOPSCOM3030SC251

Brand-Rex a Leviton Fiber Optic Patch Cord, OM3, SC-SC, 3m, DX

First slide
پچکورد فیبر نوری سینگل مود ۱ متری فول FBDS-LC-SC-1M

FULL FO Patch Cord, Single Mode, SC-LC, 1M, Duplex

First slide
ًسوییچ شبکه ۲۴ پورت POE‌ دیلینک DGS-1100-24P

D-Link Smart POE Switch 24Port 10/100/1000Mbps

First slide
مدیاکانورتور سینگل مود پلنت FST-802S15

Planet Single Mode Media Converter 100Mbps

First slide
نگهدارنده کابل افقی اچ پی آسیا

HP Asia Cable Management

First slide
کابل شبکه Cat6 FTP مایکرونت SP1103S-305

Micronet Cat6 FTP Cable 305m

First slide
مدیاکانورتور پلنت FT-902

Planet Multi Mode Smart Media Converter 100Mbps

First slide
پچکورد فیبر نوری سینگل مود ۱ متری فول FBDS-ST-ST-1M

FULL FO Patch Cord, Single Mode, ST-ST, 1M, Duplex

ارائه کننده تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه کامپیوتری


شرکت سامانه ارتباط وستا در سال ۱۳۸۴ با هدف ایجاد مهندسی فروش تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه های کامپیوتری تاسیس شد و در این مدت با توجه به توفیقات الهی و بکارگیری نیروهای متخصص در زمینه های مذکور خدمات ارزنده ای را ارائه داشته است . تجهیزات قابل عرضه توسط این شرکت در دو بخش اکتیو و پسیو بطور خلاصه به شرح ذیل می باشد :
• تجهیزات اکتیو : شامل سوییچ شبکه، اکسس پوینت، روتر، رادیو،سرور، مودم ADSL، مودم VDSL، مدیاکانورتور و...
• تجهیزات پسیو : شامل کابل شبکه، کیستون، پچکورد، پچپنل، کابل فیبر نوری ، آداپتور، پیگتیل، رک ایستاده، رک دیواری و ...

اطلاعات شبکه ای

مهمترین هدف ما ارائه محصولات با بهترین کیفیت و بهترین قیمت

شرکت سامانه ارتباط وستا با داشتن سبد کامل محصولات شبکه های کامپیوتری امید دارد که به بهترین وجه و با در نظر گرفتن منافع مخاطبان خود به ارائه محصولات بپردازد این شرکت در حوزه تجهیزات اکتیو افتخار داشتن نمایندگی رسمی و فروش برندهای سیسکو (Cisco)، اچ پی (HP)، پلنت (Planet)، دیلینک (D-Link)، میکروتیک (Mikrotik) و پی اف ان (PFN) را دارد . همچنین بخش پسیو شامل نمایندگی برندهای لویتون (Leviton)، برندرکس (Brand-Rex)، اشنایدر اکتاسی (Schneider Actassi)، آر اند ام (R&M)، مایکرونت (Micronet)، فول (Full) و دیلینک (D-Link) می شود . لازم بذکر است که شرکت سامانه ارتباط وستا تنها به فروش تجهیزات اکتفاء نکرده است و با قرار دادن محصولات اورجینال برندهای فوق در سبد کالای خود، گارانتی واقعی را به همکاران و مصرف کنندگان محترم عرضه میدارد.