سامانه ارتباط وستا

سامانه ارتباط وستا

Vesta Communication System

نمایندگی رسمی تجهیزات شبکه فول

خلاصه

شرکت سامانه ارتباط وستا به عنوان نماینده رسمی فول FULL افتخار توزیع تجهیزات شبکه فول را در سراسر ایران از سال ۱۳۸۴ داراست و در طی این سالها به لطف خداوند بزرگ و بکارگیری نیروهای متخصص خدمات ارزنده‌ای را در این زمینه عرضه نموده است.

نمایندگی رسمی تجهیزات شبکه فول

شرکت سامانه ارتباط وستا به عنوان نماینده رسمی فول FULL افتخار توزیع تجهیزات شبکه فول را در سراسر ایران از سال ۱۳۸۴ داراست و در طی این سالها به لطف خداوند بزرگ و بکارگیری نیروهای متخصص خدمات ارزنده ای را در این زمینه عرضه نموده است. کمپانی فول در سال ۱۹۸۴ ایجاد شد و اولین محصولات ارتباط داده خود را در همان زمان معرفی کرد و هم اکنون به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات ارتباط داده در حال فعالیت است. دامنه محصولات فول بسیار گسترده می باشد و در اینجا به توضیح مختصری از تجهیزات شبکه پسیو این کمپانی می پردازیم.

 

 

نمایندگی تجهیزات شبکه مسی فول

 

تجهیزات شبکه مسی برند فول شامل طیف وسیعی از محصولات رده Cat5e و Cat6 می باشد که شرکت وستا به مشتریان خود ارائه می دهد:

1- تجهیزات شبکه رده Cat5e
2- تجهیزات شبکه رده Cat6
3- کلید و پریزهای روکار و توکار

 

 

  • تجهیزات شبکه رده Cat5e

این تجهیزات شامل کابل شبکه Cat5e فول ، کیستون Cat5e فول، پچپنل ۱۲ پورت Cat5e و پچپنل ۲۴ پورت Cat5e فول که بصورت لودد و آنلود می باشند، کیستون باکس های دیواری Cat5e بصورت تک پورت و ۲ پورت، کانکتور Cat5e فول و پچکوردهای Cat5e در اندازه و رنگبندی های مختلف می شود لازم بذکر است که تجهیزات فوق به صورت UTP و FTP قابل ارائه می باشد.

 

 

  • تجهیزات شبکه رده Cat6

این تجهیزات شامل کابل شبکه Cat6 فول، کیستون Cat6 فول، پچپنل ۱۲ پورت و پچپنل ۲۴ پورت Cat6 فول که بصورت لود و آنلود می باشند، کیستون باکس های دیواری Cat5e بصورت تک پورت و دو پورت، کانکتور Cat6 فول و پچکورد Cat6 در اندازه و رنگبندی های مختلف می شود. لازم بذکر است که تجهیزات فوق به صورت UTP و FTP قابل ارائه می باشد.

 

 

  • کلید و پریز های روکار و توکار

برند فول در این زمینه دارای طیف بسیار وسیعی از کلید و پریزهای دیواری توکار و روکار می باشد که شامل فیس پلیت های تک پورت و دو پورت بصورت مسطح و زاویه دار، فریم های تک خانه و چند خانه، بک باکس های توکار و روکار فول، فیس پلیت های باریک، پریزهای برق شهری و پریز برق یو پی اس و پریز های کف خواب شبکه می شود.

 

 

نمایندگی فروش تجهیزات فیبر نوری فول

تجهیزات فیبر نوری فول همانند تجهیزات مسی آن دارای طیف گسترده ای می باشد و شامل تمامی متعلقات فیبر نوری از قبیل آداپتور فیبر نوری فول، پیگتیل فول، پچکورد فیبر نوری فول، پچپنل فیبر نوری بصورت رکمونت و دیواری و سایر متعلقات فیبر نوری می شود. لازم بذکر است که تمامی تجهیزات فیبر نوری فول بصورت سینگل مود و مالتی مود قابل عرضه می باشد.

 

 

فروش ابزار شبکه ، تستر ها و جعبه ابزارها جهت بستر مسی و فیبر نوری

از دیگر محصولات پر کاربرد فول ابزار شبکه آن می باشد که در انواع و اقسام مختلف جهت پانچ، پرس و بریدن کابل شبکه قابل ارائه می باشد.
تسترهای شبکه ساده و پیشرفته بخش دیگری از محصولات پسیو فول را تشکیل می دهند که برای تشخیص قطعی کابل، طول کابل و سایر موارد بکار می رود.
جعبه ابزارهای فول در پارت نامبرهای مختلف بر اساس نیاز کارشناسان می باشد و شامل پک کامل از ابزار شبکه و تسترها و کانکتور می باشد.

 

 

 

سایر نمایندگی های سامانه ارتباط وستا:

نمایندگی تجهیزات شبکه آر اند ام 

نمایندگی اچ پی آسیا

نمایندگی تجهیزات شبکه ترامکو (Tramco)

نمایندگی تجهیزات شبکه اشنایدر اکتاسی

نمایندگی رسمی محصولات برندرکس لویتون

نمایندگی فروش تجهیزات شبکه سیسکو

نمایندگی تجهیزات شبکه پلنت