تجهیزات اکتیو شبکه

سوییچ ۲۴ پورت 10G سیسکو
Cisco Managed Switch,24Port*10G Copper Ports,2Port*10G SFP+
0 نظر
سوییچ 24 پورت 10G سیسکو SG350XG-24F
Cisco Managed Switch,24Port*SFP+, 2Port*10G+, 1Port 1G
0 نظر
سوییچ ۸ پورت 10G سیسکو SG350XG-2F10
Cisco Managed Switch,10Port*10G, 2Port*SFP+, 1Port 1G
0 نظر
سوییچ ۴۸ پورت سیسکو SG350X-48
Cisco Managed Switch, 48*1GPorts, 4Port*10GPorts
0 نظر
سوییچ ۲۴ پورت سیسکو SG350X-24
Cisco Managed Switch, 24Port*1G, 4Port*10G
0 نظر
سوییچ 8 پورت POE‌ سیسکو SF110D-08HP
Cisco POE Switch, 8Port, Unmanaged, 10/100Mbps
0 نظر
سوییچ POE سیسکو ۲۴ پورت SF300-24MP
Cisco Managed POE Switch 24Port 10/100/1000Mbps
0 نظر
مودم ADSL2 وایرلس پلنت ADN-4102
Planet Wireless ADSL2/2+ Modem
0 نظر
مودم ADSL2 وایرلس پلنت ADN-4101
Planet Wireless ADSL2 Modem
0 نظر
ًمودم ADSL پلنت ADE-4400
Planet Wired ADSL Modem
0 نظر
مودم ADSL پلنت ADE-3400A
Planet Wired ADSL Modem
0 نظر
ًسوییچ VDSL2 پلنت VC-820M
Planet VDSL2 Managed Switch
0 نظر
ًمودم VDSL2 پلنت VC-234
Planet Ethernet to VDSL2 Converter
0 نظر
مودم VDSL2 پلنت VC-231
Planet Ethernet to VDSL2 Converter
0 نظر
مودم VDSL پلنت VC-201A
Planet Ethernet to VDSL2 Converter
0 نظر
ماژول SFP‌ صنعتی پلنت MFB-TF20
Planet Industrial Single Mode SFP Module 100Mbps
0 نظر
ماژول SFP صنعتی پلنت MFB-TFX
Planet Industrial Multi Mode SFP Module 100Mbps
0 نظر
ماژول SFP صنعتی MGB-TL80
Planet Industrial Single Mode SFP Module 1000Mbps
0 نظر
ماژول SFP صنعتی MGB-TL40
Planet Industrial Single Mode SFP Module 1000Mbps
0 نظر
ماژول SFP صنعتی پلنت MGB-TLX
Planet Industrial Single Mode SFP Module 1000Mbps
0 نظر
ماژول SFP صنعتی پلنت MGB-TSX2
Planet Industrial Multi Mode SFP Module 1000Mbps
0 نظر
ماژول SFP صنعتی پلنت MGB-TSX
Planet Industrial Multi Mode SFP Module
0 نظر
ماژول SFP پلنت MGB-L‌B80
Planet WDM SFP Module 1000Mbps
0 نظر
ماژول SFP پلنت MGB-LA80
Planet WDM SFP Module 1000Mbps
0 نظر