پچ کورد فیبر نوری ۳۰ متری مالتی مود ترامکو LC-LC داپلکس

Tramco Fiber Optic Patch Cord MM, LC-LC, DX, 30m

پچ کورد فیبر نوری ۳۰ متری مالتی مود ترامکو LC-LC داپلکس ۳۰ متر کابل فیبر نوری مالتی مود ترامکو Tramco‌ می باشد که در هر انتهای خود دارای دو عدد کانکتور LC مالتی مود است به همین دلیل به آن پچ کورد فیبر نوری داپلکس گفته می شود. از پچ کورد ۳۰ متری مالتی مود LC-LC برای برقراری ارتباط بین تجهیزات فیبر نوری دارای کانکتور مادگی LC استفاده می شود مانند برقراری ارتباط بین کارت شبکه رایانه شخصی و سوئیچ مربوطه از طریق نود فیبر نوری موجود در ایستگاه کاری ، ارتباط پچ پنل با سوئیچ شبکه و سایر موارد . پچ کورد فیبر نوری مالتی مود در کنار تجهیزات فیبر نوری مالتی مود کارایی دارد همانند آداپتور مالتی مود ، کابل فیبر نوری مالتی مود و پیگتیل مالتی مود. جهت اطلاع از قیمت و خرید پچ کورد فیبر نوری ۳۰ متری مالتی مود ترامکو LC-LC داپلکس با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.

برند:
Tramco ( ترامکو )
نوع پچکورد:
مالتی مود داپلکس
کانکتور:
LC-LC
طول:
30 متر
بسته بندی:
پک پلاستیکی

پچ کورد فیبر نوری ۳۰ متری مالتی مود ترامکو LC-LC داپلکس ۳۰ متر کابل فیبر نوری مالتی مود ترامکو Tramco‌ می باشد که در هر انتهای خود دارای دو عدد کانکتور LC مالتی مود است به همین دلیل به آن پچ کورد فیبر نوری داپلکس گفته می شود. از پچ کورد ۳۰ متری مالتی مود LC-LC برای برقراری ارتباط بین تجهیزات فیبر نوری دارای کانکتور مادگی LC استفاده می شود مانند برقراری ارتباط بین کارت شبکه رایانه شخصی و سوئیچ مربوطه از طریق نود فیبر نوری موجود در ایستگاه کاری ، ارتباط پچ پنل با سوئیچ شبکه و سایر موارد . پچ کورد فیبر نوری مالتی مود در کنار تجهیزات فیبر نوری مالتی مود کارایی دارد همانند آداپتور مالتی مود ، کابل فیبر نوری مالتی مود و پیگتیل مالتی مود. جهت اطلاع از قیمت و خرید پچ کورد فیبر نوری ۳۰ متری مالتی مود ترامکو LC-LC داپلکس با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.

برند:
Tramco ( ترامکو )
نوع پچکورد:
مالتی مود داپلکس
کانکتور:
LC-LC
طول:
30 متر
بسته بندی:
پک پلاستیکی

محصولات مشابه

پچ کورد فیبر نوری ترامکو SC-FC مالتی مود ۱ متری داپلکس

Tramco Fiber Optic Patch Cord MM, SC-FC, DX, 1m

پچ کورد فیبر نوری ترامکو SC-SC مالتی مود ۳۰ متری داپلکس

Tramco Fiber Optic Patch Cord, MM, SC-SC, DX, 30m

پچ کورد فیبر نوری ترامکو SC-LC مالتی مود ۵ متری داپلکس

Tramco Fiber Optic Patch Cord MM, SC-LC, DX, 5m

پچکورد فیبر نوری مالتی مود ۲ متری فول FBDM-LC-LC-2M

FULL FO Patch Cord, Multimode, LC-LC, 2M, Duplex

پچکورد فیبر نوری مالتی مود ۱۰ متری فول FBDM-LC-FC-10M

FULL FO Patch Cord, Multimode, LC-FC, 10M, Duplex

پچکورد فیبر نوری مالتی مود ۲ متری فول FBDM-LC-SC-2M

FULL FO Patch Cord, Multimode, SC-LC, 2M, Duplex

پچ کورد فیبر نوری ۱ متری مالتی مود ترامکو LC-LC داپلکس

Tramco Fiber Optic Patch Cord MM, LC-LC, DX, 1m

پچ کورد فیبر نوری ترامکو SC-LC مالتی مود ۲ متری داپلکس

Tramco Fiber Optic Patch Cord MM, SC-LC, DX, 2m

پچکورد فیبر نوری مالتی مود ۳ متری فول FBDM-LC-FC-10M

FULL FO Patch Cord, Multimode, LC-FC, 3M, Duplex

پچ کورد فیبر نوری ترامکو SC-SC مالتی مود ۴۰ متری داپلکس

Tramco Fiber Optic Patch Cord, MM, SC-SC, DX, 40m