پچکورد فیبر نوری ۱ متری OM3 داپلکس برندرکس لویتون HOPLCOM3010SC253

برند : برندرکس لویتون - (Brand-Rex a Leviton)


پچکورد فیبر نوری ۱ متری OM3 برندرکس لویتون HOPLCOM3010SC253 یک متر از کابل فیبر نوری OM3 دو کُر (Core) می باشد که در هر انتهای خود دارای یک کانکتور LC و یک کانکتور SC است به همین دلیل به آن پچکورد فیبر نوری SC-LC داپلکس (Duplex) می گویند. عمده ترین کاربرد آن در مراکز داده و اتاقهای سرور برقراری ارتباط بین پچپنل و سوییچ شبکه بوده و البته برای اتصال ایستگاه کاری با بستر فیبر نوری نیز بکار می رود. جهت اطلاع از قیمت پچ کورد فیبر نوری ۱ متری OM3 SC-LC داپلکس برندرکس لویتون با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.


دریافت فایل کاتالوگ توضیحات تکمیلی در مورد محصول قیمت: با ما تماس بگیرید

  • برند
    Brand-Rex a Leviton ( برندرکس لویتون )
  • پارت نامبر
    HOPLCOM3010SC253
  • نوع پچکورد
    OM3 داپلکس
  • کانکتور
    SC-LC
  • طول
    1 متر
  • بسته بندی
    پک پلاستیکی یک عددی
پچکورد فیبر نوری ۱ متری OM3 برندرکس لویتون HOPLCOM3010SC253 یک متر از کابل فیبر نوری OM3 دو کُر (Core) می باشد که در هر انتهای خود دارای یک کانکتور LC و یک کانکتور SC است به همین دلیل به آن پچکورد فیبر نوری SC-LC داپلکس (Duplex) می گویند. عمده ترین کاربرد آن در مراکز داده و اتاقهای سرور برقراری ارتباط بین پچپنل و سوییچ شبکه بوده و البته برای اتصال ایستگاه کاری با بستر فیبر نوری نیز بکار می رود. جهت اطلاع از قیمت پچ کورد فیبر نوری ۱ متری OM3 SC-LC داپلکس برندرکس لویتون با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.