ماژول فیبر نوری SFP پلنت MFB-FA20

برند : پلنت - (Planet)


ماژول فیبر نوری SFP پلنت MFB-FA20 یک ماژول تک Core یا WDM است که انتقال اطلاعات را روی یک تار فیبر نوری تا مسافت ۲۰ کیلومتر انجام می دهد که برای این کار ابتدا باید بر روی سوییچ یا مدیاکانورتور پلنت نصب گردد و ضمنا در سمت مقابل خود نیاز به زوج خود یعنی ماژول فیبر MFB-FB20 دارد. کانکتور این ماژول LC است و سرعت آن 100Mbps می باشد . جهت اطلاع از قیمت ماژول MFB-FA20 با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.


دریافت فایل کاتالوگ توضیحات تکمیلی در مورد محصول قیمت: با ما تماس بگیرید

  • برند
    Planet ( پلنت )
  • پارت نامبر
    MFB-FA20
  • نوع ماژول
    فیبر نوری تک Core
  • کانکتور
    LC
  • طول موج
    TX:1310nm RX:1550nm
  • مسافت
    20 کیلومتر
  • دمای عملیاتی
    0 تا 60 درجه سانتیگراد
  • سرعت
    100Mbps
ماژول فیبر نوری SFP پلنت MFB-FA20 یک ماژول تک Core یا WDM است که انتقال اطلاعات را روی یک تار فیبر نوری تا مسافت ۲۰ کیلومتر انجام می دهد که برای این کار ابتدا باید بر روی سوییچ یا مدیاکانورتور پلنت نصب گردد و ضمنا در سمت مقابل خود نیاز به زوج خود یعنی ماژول فیبر MFB-FB20 دارد. کانکتور این ماژول LC است و سرعت آن 100Mbps می باشد . جهت اطلاع از قیمت ماژول MFB-FA20 با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.
ماژول فیبر نوری SFP پلنت MFB-FA20