سامانه ارتباط وستا

سامانه ارتباط وستا

Vesta Communication System

سامانه ارتباط وستا

سامانه ارتباط وستا

شرکت سامانه ارتباط وستا در سال ۱۳۸۴ با هدف ایجاد مهندسی فروش تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه های کامپیوتری تاسیس شد و در این مدت با توجه به توفیقات الهی و بکارگیری نیروهای متخصص در زمینه های مذکور خدمات ارزنده ای را عرضه داشته است . این شرکت با قرار دادن برندهای معتبر و پرکاربرد در بازار شبکه ایران در سبد کالای خود مجموعه ای کامل و مطمئن  از تجهیزات مورد نیاز شبکه های کامپیوتری را گرد آورده است و با داشتن بخش مهندسی فروش با تجربه و زبده بهترین، دقیقترین و مناسب ترین انتخاب را به همکاران و مصرف کنندگان محترم تقدیم میدارد. 

فروش تجهیزات اکتیو

فروش تجهیزات اکتیو

تجهیزات اکتیو یا سخت افزار فعال شامل بخش هایی از شبکه کامپیوتری است که به نحوی فعالانه روی سیگنال داده تاثیر گذار است بدین معنی که آن را تقویت، اصلاح و یا ارزیابی می کند و البته پیکره بندی خاص آن از وظایف متخصصان فناوری اطلاعات است . سوییچ شبکه (NetorK Sitch) که شامل سوییچهای مدیریتی، غیر مدیریتی و سوییچهای POE است ، روتر (Router)، مدیاکانورتور (Media Converter) که به آن مبدل نیز می گویند همانند مبدل فیبر نوری به اترنت ، اکسس پوینت (Access Point) و مودمهای ADSL و VDSL همگی در دسته بندی تجهیزات اکتیو قرار میگیرند. سبد کالای شرکت سامانه ارتباط وستا در حوزه محصولات اکتیو شبکه های کامپیوتری شامل معتبرترین برندهای موجود در بازار شبکه ایران می باشد که با گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی خیال همکاران و مصرف کنندگان محترم را از بکارگیری این تجهیزات  آسوده میدارد. 

فروش تجهیزات پسیو

فروش تجهیزات پسیو

تجهیزات پسیو یا سخت افزار غیر فعال شامل بخش هایی از شبکه های کامپیوتری می باشد که فقط وظیفه انتقال داده را بدون هیچگونه تاثیر و تغییر روی آن به عهده دارد همانند کابل شبکه (Netork Cable) که شامل کابل مسی (Copper Cable)، کابل کواکسیال (Coaxial Cable) و کابل فیبر نوری (Fiber Optic Cable) می شود ، کانکتور (Connector) که شامل پلاگ (Plug) و کیستون شبکه است ، پچپنل (Patch Panel)، پچکورد (Patch Cord)، رک شبکه که شامل رک ایستاده و رک دیواری می باشد و سایر موارد که در بخش های دیگر سایت به توضیح تفصیلی تجهیزات پسیو خواهیم پرداخت. شرکت سامانه ارتباط وستا فروش تمامی موارد پسیو را در برندهای اورجینال با گارانتی معتبر عهده دار است . سبد کالای پسیو  این شرکت شامل برندهای (End to End) بوده بدین معنا که برندهای موجود شامل تمامی اجزاء لازم جهت انتقال داده از اتاق تجهیزات (Equipment Room) تا ایستگاه کاری (ork Station) می باشند. 

برندها

برندها

شرکت سامانه ارتباط وستا با داشتن سبد کامل محصولات شبکه های کامپیوتری امید دارد که به بهترین وجه و با در نظر گرفتن منافع مخاطبان خود به ارائه محصولات بپردازد این شرکت  در حوزه تجهیزات اکتیو افتخار داشتن نمایندگی رسمی و فروش برندهای سیسکو (Cisco)، اچ پی (HP)، پلنت (Planet)، دیلینک (D-Link)، میکروتیک (Mikrotik) و پی اف ان (PFN) را دارد. همچنین بخش پسیو شامل نمایندگی رسمی و فروش برندهای لویتون (Leviton)، برندرکس (Brand-Rex)، اشنایدر اکتاسی (Schneider Actassi)، آر اند ام (R& M)، مایکرونت (Micronet)، فول (Full) و دیلینک (D-Link) می شود. لازم بذکر است که شرکت سامانه ارتباط وستا تنها به فروش تجهیزات اکتفا نکرده است و با قرار دادن محصولات اورجینال برندهای فوق در سبد کالای خود گارانتی واقعی را به همکاران و مصرف کنندگان محترم عرضه میدارد.